У дома > Продукти > Индуктори, намотки, дросели > Фиксирани индуктори > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете 103-270JS с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта 103-270JS
Производител API Delevan
описание FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
(в щатски долари)
2000 pcs
Product parameter
Номер на частта 103-270JS Производител API Delevan
описание FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Съдържа олово / RoHS несъответстващо
Налично количество 18861 pcs Информационен лист 103(R) Series
категория Индуктори, намотки, дросели Тип -
толерантност ±5% Пакет на доставчик на устройства -
Размер / Размер 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) екраниране Unshielded
серия 103 Оценки -
Q @ Freq 49 @ 50MHz Опаковка Tape & Reel (TR)
Пакет / касета Nonstandard, 2 Lead Други имена 103-270JS TR 2000
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Материал - ядро Phenolic
Честота на индукция - тест 50MHz индуктивност 27nH
Височина - седяща (макс.) 0.075" (1.91mm) Честота - Самостоятелен резонанс 1.625GHz
Подробно описание 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC съпротивление (DCR) 114 mOhm Max
Текуща оценка 925mA Ток - Насищане -