У дома > Продукти > Индуктори, намотки, дросели > Фиксирани индуктори > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете 3094-270JS с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта 3094-270JS
Производител API Delevan
описание FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
(в щатски долари)
650 pcs
Product parameter
Номер на частта 3094-270JS Производител API Delevan
описание FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Съдържа олово / RoHS несъответстващо
Налично количество 8230 pcs Информационен лист 3094(R) Series
категория Индуктори, намотки, дросели Тип -
толерантност ±5% Пакет на доставчик на устройства -
Размер / Размер 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) екраниране Unshielded
серия 3094 Оценки -
Q @ Freq 60 @ 100MHz Опаковка Tape & Reel (TR)
Пакет / касета 2-SMD Други имена 3094-270JS TR 650
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Материал - ядро Iron
Честота на индукция - тест 100MHz индуктивност 27nH
Височина - седяща (макс.) 0.140" (3.56mm) Честота - Самостоятелен резонанс 1.3GHz
Подробно описание 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC съпротивление (DCR) 50 mOhm Max
Текуща оценка 1A Ток - Насищане -