У дома > Продукти > Вентилатори, термичен мениджмънт > DC Фенове > F412R-24MB
F412R-24MB
F412R-24MB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете F412R-24MB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта F412R-24MB
Производител Copal Electronics
описание FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE
Product parameter
Номер на частта F412R-24MB Производител Copal Electronics
описание FAN AXIAL 41X12.2MM 24VDC WIRE Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 14941 pcs Информационен лист F412R
категория Вентилатори, термичен мениджмънт широчина 12.20mm
тегло 0.044 lb (19.96g) Диапазон на напрежението 20.4 ~ 26.4VDC
Напрежение - оценено 24VDC Прекратяване на договора 2 Wire Leads
Статично налягане 0.102 in H2O (25.5 Pa) Размер / Размер Square - 41mm L x 41mm H
серия F412R RPM 5400 RPM
Мощност (ватове) 960mW Други имена 563-1140
F412R24MB
Работна температура 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) шум 23.0 dB(A)
Живот @ Темп. - Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Защита срещу вмешателство - Характеристика -
Тип на вентилатора Tubeaxial Текуща оценка 0.040A