У дома > Продукти > Резистори > Чрез резистори за дупки > CMF55412R00FKRE
CMF55412R00FKRE
CMF55412R00FKRE
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CMF55412R00FKRE с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Dale / Vishay
описание RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
(в щатски долари)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Номер на частта CMF55412R00FKRE Производител Dale / Vishay
описание RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Съдържа олово / RoHS несъответстващо
Налично количество 1005354 pcs Информационен лист CMFxx Series, Industrial
категория Резистори толерантност ±1%
Температурен коефициент ±100ppm/°C Пакет на доставчик на устройства Axial
Размер / Размер 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm) серия CMF
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.5W, 1/2W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета Axial
Работна температура -55°C ~ 175°C Брой на прекратяванията 2
Характеристика Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Процент на неуспех -
Подробно описание 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film композиция Metal Film