У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR31BP330BFURAB
CDR31BP330BFURAB
CDR31BP330BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR31BP330BFURAB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 33PF 100V BP 0805
Product parameter
Номер на частта CDR31BP330BFURAB Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 33PF 100V BP 0805 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 5564 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.051" (1.30mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Оценки -
Опаковка Bulk Пакет / касета 0805 (2012 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 33pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
капацитет 33pF Приложения General Purpose