У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
CDR32BP220BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR32BP220BFURAB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 22PF 100V BP 1206
Product parameter
Номер на частта CDR32BP220BFURAB Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 22PF 100V BP 1206 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 4452 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.051" (1.30mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Оценки -
Опаковка Bulk Пакет / касета 1206 (3216 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 22pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
капацитет 22pF Приложения General Purpose