У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR33BP102BFURAB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 1000PF 100V BP 1210
(в щатски долари)
Get a quote
Product parameter
Номер на частта CDR33BP102BFURAB Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 1000PF 100V BP 1210 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 5030 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.049" (1.25mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Оценки -
Опаковка Bulk Пакет / касета 1210 (3225 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Водещ стил -
Водещи разстояния - Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Височина - седяща (макс.) - Характеристика -
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
капацитет 1000pF Приложения General Purpose