У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
CDR33BP182BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR33BP182BFURAB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 1800PF 100V BP 1210
Product parameter
Номер на частта CDR33BP182BFURAB Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 1800PF 100V BP 1210 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 4334 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.049" (1.25mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Оценки -
Опаковка Bulk Пакет / касета 1210 (3225 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 1800pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
капацитет 1800pF Приложения General Purpose