У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR34BP472BFURAB с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Номер на частта CDR34BP472BFURAB Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 5186 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.059" (1.50mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Оценки -
Опаковка Bulk Пакет / касета 1812 (4532 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
капацитет 4700pF Приложения General Purpose