У дома > Продукти > Кондензатори > Керамични кондензатори > CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
CDR35BP562BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете CDR35BP562BFURAJ с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 5600PF 100V BP 1825
(в щатски долари)
Get a quote
Product parameter
Номер на частта CDR35BP562BFURAJ Производител Electro-Films (EFI) / Vishay
описание CAP CER 5600PF 100V BP 1825 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 5950 pcs Информационен лист CDR Series (MIL-PRF-55681)
категория Кондензатори Напрежение - оценено 100V
толерантност ±1% Дебелина (Макс) 0.059" (1.50mm)
Температурен коефициент BP Размер / Размер 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
серия Military, MIL-PRF-55681, CDR35 Оценки -
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 1825 (4564 Metric)
Работна температура -55°C ~ 125°C Тип монтаж Surface Mount, MLCC
Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited) Водещ стил -
Водещи разстояния - Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant
Височина - седяща (макс.) - Характеристика -
Процент на неуспех R (0.01%) Подробно описание 5600pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1825 (4564 Metric)
капацитет 5600pF Приложения General Purpose