У дома > Продукти > Кондензатори > Алуминиеви - полимерни кондензатори > 6SW100MX
6SW100MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете 6SW100MX с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта 6SW100MX
Производител Rubycon
описание CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD
(в щатски долари)
2000 pcs
Product parameter
Номер на частта 6SW100MX Производител Rubycon
описание CAP ALUM POLY 100UF 20% 6.3V SMD Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 79048 pcs Информационен лист SLG, SWZ, SW Series
категория Кондензатори Напрежение - оценено 6.3V
Тип Polymer толерантност ±20%
Размер на земната повърхност - Размер / Размер 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
серия PC-CON, SW Оценки -
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 2917 (7343 Metric)
Работна температура -55°C ~ 105°C Тип монтаж Surface Mount
Живот @ Темп. 2000 Hrs @ 105°C Водещи разстояния -
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Височина - седяща (макс.) 0.106" (2.70mm)
ESR (еквивалентна серия устойчивост) 9 mOhm Подробно описание 100µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
капацитет 100µF Приложения General Purpose