LDK120M-R
LDK120M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете LDK120M-R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта LDK120M-R
Производител STMicroelectronics
описание IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
(в щатски долари)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Номер на частта LDK120M-R Производител STMicroelectronics
описание IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 196860 pcs Информационен лист LDK120xx
категория Интегрални схеми (интегрални схеми) Намаляване на напрежението (макс.) 0.3V @ 200mA
Напрежение - изход (Мин / Фиксиран) 0.8V Напрежение - изход (макс.) 5.2V
Напрежение - Вход (Макс) 5.5V Пакет на доставчик на устройства SOT-23-5
серия - Функции за защита Over Current, Over Temperature
Опаковка Cut Tape (CT) Пакет / касета SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Тип на изхода Adjustable
Изходна конфигурация Positive Други имена 497-13501-1
Работна температура -40°C ~ 125°C Брой регулатори 1
Тип монтаж Surface Mount Ниво на чувствителност към влага (MSL) 1 (Unlimited)
Подробно описание Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Ток - Доставка (Макс) 100µA
Текущи - Quiescent (Iq) 60µA Ток - изход 200mA