VIPER50SP
VIPER50SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете VIPER50SP с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта VIPER50SP
Производител STMicroelectronics
описание IC SWIT PWM SMPS CM POWERSO10
(в щатски долари)
1000 pcs
Product parameter
Номер на частта VIPER50SP Производител STMicroelectronics
Налично количество 50710 pcs Информационен лист VIPer50/SP, VIPer50A/ASP
категория Интегрални схеми (интегрални схеми) Напрежение - захранване (Vcc / Vdd) 8 V ~ 15 V
Напрежение - Стартиране 11V Напрежение - Разбивка 620V
топология Flyback Пакет на доставчик на устройства 5-PENTAWATT
серия VIPER™ Мощност (ватове) 50W
Опаковка Tube Пакет / касета PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Изолация на изхода Isolated Други имена 497-2715-5
Работна температура - Тип монтаж Surface Mount
Вътрешен превключвател (и) Yes Честота - Превключване Up to 200kHz
Защита срещу повреда Current Limiting, Over Temperature Работен цикъл -
Подробно описание Converter Offline Flyback Topology Up to 200kHz 5-PENTAWATT Контролни функции Frequency Control, Soft Start, Sync