У дома > Продукти > Резистори > Чип резистор - повърхностен монтаж > RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
RMCF0805FT412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете RMCF0805FT412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Номер на частта RMCF0805FT412R
Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 1% 1/8W 0805
(в щатски долари)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs50000 pcs125000 pcs
Product parameter
Номер на частта RMCF0805FT412R Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 1% 1/8W 0805 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 13539888 pcs Информационен лист Resistor Packaging SpecRMCF,RMCP Series Datasheet
категория Резистори толерантност ±1%
Температурен коефициент ±100ppm/°C Пакет на доставчик на устройства 0805
Размер / Размер 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) серия RMCF
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.125W, 1/8W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 0805 (2012 Metric)
Други имена RMCF 1/10 412 1% R