У дома > Продукти > Резистори > Чип резистор - повърхностен монтаж > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете RNCF0201DTE412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(в щатски долари)
10000 pcs
Product parameter
Номер на частта RNCF0201DTE412R Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 2246166 pcs Информационен лист Resistor Packaging SpecRNCF Series
категория Резистори толерантност ±0.5%
Температурен коефициент ±25ppm/°C Пакет на доставчик на устройства 0201
Размер / Размер 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) серия RNCF
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.03W, 1/32W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 0201 (0603 Metric)
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Височина - седяща (макс.) 0.011" (0.28mm)
Характеристика Automotive AEC-Q200 Процент на неуспех -
Подробно описание 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film композиция Thin Film