У дома > Продукти > Резистори > Чип резистор - повърхностен монтаж > RNCF1206DTE412R
RNCF1206DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете RNCF1206DTE412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(в щатски долари)
5000 pcs
Product parameter
Номер на частта RNCF1206DTE412R Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 1229576 pcs Информационен лист Resistor Packaging SpecRNCF Series
категория Резистори толерантност ±0.5%
Температурен коефициент ±25ppm/°C Пакет на доставчик на устройства 1206
Размер / Размер 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) серия RNCF
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.25W, 1/4W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 1206 (3216 Metric)
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Височина - седяща (макс.) 0.026" (0.65mm)
Характеристика Automotive AEC-Q200 Процент на неуспех -
Подробно описание 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film композиция Thin Film