У дома > Продукти > Резистори > Чип резистор - повърхностен монтаж > RNCF1210BTE412R
RNCF1210BTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете RNCF1210BTE412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210
(в щатски долари)
5000 pcs
Product parameter
Номер на частта RNCF1210BTE412R Производител Stackpole Electronics, Inc.
описание RES 412 OHM 0.1% 1/3W 1210 Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 290259 pcs Информационен лист Resistor Packaging SpecRNCF Series
категория Резистори толерантност ±0.1%
Температурен коефициент ±25ppm/°C Пакет на доставчик на устройства 1210
Размер / Размер 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) серия RNCF
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.333W, 1/3W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета 1210 (3225 Metric)
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Lead free / RoHS Compliant Височина - седяща (макс.) 0.026" (0.65mm)
Характеристика Automotive AEC-Q200 Процент на неуспех -
Подробно описание 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film композиция Thin Film