У дома > Продукти > Резистори > Чрез резистори за дупки > FMP300FBF73-412R
FMP300FBF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете FMP300FBF73-412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Yageo
описание RES MF 3W 1% AXIAL
(в щатски долари)
5000 pcs
Product parameter
Номер на частта FMP300FBF73-412R Производител Yageo
описание RES MF 3W 1% AXIAL Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 1665917 pcs Информационен лист FMP Series
категория Резистори толерантност ±1%
Температурен коефициент ±100ppm/°C Пакет на доставчик на устройства Axial
Размер / Размер 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm) серия FMP
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 3W
Опаковка Bulk Пакет / касета Axial
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Характеристика Flame Proof, Safety Подробно описание 412 Ohms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film