У дома > Продукти > Резистори > Чрез резистори за дупки > MF0207FRD52-412R
MF0207FRD52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете MF0207FRD52-412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Yageo
описание RES MF 0.6W 1% AXIAL
(в щатски долари)
5000 pcs
Product parameter
Номер на частта MF0207FRD52-412R Производител Yageo
описание RES MF 0.6W 1% AXIAL Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 4114706 pcs Информационен лист MF0 Series
категория Резистори толерантност ±1%
Температурен коефициент ±50ppm/°C Пакет на доставчик на устройства Axial
Размер / Размер 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) серия MF0
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 0.6W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета Axial
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Характеристика - Подробно описание 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film