У дома > Продукти > Резистори > Чрез резистори за дупки > MFR100FRF52-412R
MFR100FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYИзображенията са само за справка.
виж спецификациите на продукта за подробности за продукта.
Купете MFR100FRF52-412R с увереност от Components-World.HK, 1 година гаранция
Заявете оферта
Производител Yageo
описание RES MF 1W 1% AXIAL
(в щатски долари)
6000 pcs
Product parameter
Номер на частта MFR100FRF52-412R Производител Yageo
описание RES MF 1W 1% AXIAL Статус за свободно състояние / състояние на RoHS Без олово / RoHS съвместим
Налично количество 1845757 pcs Информационен лист MFR Series
категория Резистори толерантност ±1%
Температурен коефициент ±100ppm/°C Пакет на доставчик на устройства Axial
Размер / Размер 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) серия MFR
съпротивление 412 Ohms Мощност (ватове) 1W
Опаковка Tape & Reel (TR) Пакет / касета Axial
Работна температура -55°C ~ 155°C Брой на прекратяванията 2
Характеристика - Подробно описание 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film